LabSafe’den eğitim kurumu laboratuvarlarına yönelik “Laboratuvar Güvenliği” hareketi! 

 

LabSafe, “Laboratuvar Güvenliği” projesi çerçevesinde, her türlü eğitim seviyesindeki öğrencilerin okul laboratuvarlarında çalışırken uymaları gereken temel kuralları vurgulayan slogan etiketler oluşturdu. Bu sloganlarla hedeflenen temel amaç, öğrencilerin kişisel ve çevre güvenliğine olan hassasiyetlerini arttırmak ve laboratuvarda güvenlik bilincini oluşturmaktır.

 

Eğitim kurumu laboratuvarlarında oluşabilecek olumsuz durumların önlenmesi için çok temel ve basit kurallara dikkat edilmelidir. “Laboratuvar Güvenliği” projesi slogan etiketleri, bu temel kurallardan en önemlilerini içeren yapışkanlı etiket setleri şeklinde olup laboratuvar içerisinde çeşitli alanlara yapıştırılabilmektedir. Bu şekilde, öğrencilere temel kuralların benimsetilmesi ve güvenlik kültürü oluşturulması konusunda okul yönetimine destek verilmektedir.

 

Laboratuvarlar gibi özel bir duruma sahip tehlikeli çalışma ortamlarında karşılaşılabilecek riskleri mümkünse ortadan kaldırmak ya da minimize etmek için ihtiyaç duyabileceğiniz ürünleri ve hizmetleri sağlayan bir marka olan LabSafe, laboratuvar  çalışanlarının yaşamına değer katmaya devam ediyor.

 

Daha güvenli çalışma ortamları için, hep birlikte…LabSafe Laboratuvar ve İş Güvenliği kataloğumuzu ve etiketlerimizi ücretsiz olarak info@laboratuvarguvenligi.com adresinden isteyebilirsiniz.Proje Et'ket

Proje Et'ket